30 listopadu, 2021

Síň slávy

Denisa Raichlová – Motla

Spoluzakladatelka kurzu.

Zařídila, že se Nota nejmenuje WoodSchool. Hlavní konstruktérka pedagogických přístupů na Notě.

Aktivní roky/v týmu: 2018-2021

Tomáš Janík – Methan

Spoluzakladatel kurzu.

Lídr klíčového kamene Svět kolem nás a oblasti myšlenkových základů skautingu. Změnil řízení kurzu z chaosu na uspořádané procesy.

Aktivní roky/v týmu: 2018-2021

Tomáš Adamovič – Arny eCaTdP

Spoluzakladatel kurzu.

Osobnost ducha kurzu. Podílel se na vytvoření rituálů kurzu. Mistr programů myšlenkových základů skautingu.

Aktivní roky/v týmu: 2018-2020

Klára Jiráčková – Vločka

Dobrá duše prvního ročníku, díky které tým přežil porodní bolesti vzniku nového kurzu. Spoluautorka linky udržitelnosti.

Aktivní roky/v týmu: 2018-2019

Martin Rexa – Martin

Spoluzakladatel kurzu.

Tvůrce a lídr udržitelnosti kurzu a navazujících programů. Jako první na Notě zahrál Vlaštovky.

Aktivní roky/v týmu: 2018-2022

Vít Henych – Bobr

Spoluzakladatel Noty, který během svého působení například zpracoval několik stovek dokladů jako hospodář. V zásadě zajistil, že nikdo neprodělal kalhoty a že kraj Praha je ochotný Notu pořádat.

Aktivní roky/v týmu: 2018-2022

Martin Rác – Ársí

Ársýmu se povedlo do konání týmu Noty přivést lidský rozměr do té doby nevídaný. Jeho schopnost pomoci lidem najít silné stránky, odvahu a vnitřní sílu inspirovala jak Notáře, tak instruktory. Udělal Notu lidštější.

Aktivní roky/v týmu: 2019-2022